kontakt

Producenci

Przepływomierze, określane często mianem czujników masy powietrza, są urządzeniami umożliwiającymi w praktyce pełną kontrolę nad natężeniem powietrza, cieczy i rozmaitych gazów. Dość często przepływomierze wykorzystywane są w silnikach samochodów -  pozwalają na określenie odpowiedniej ilości paliwa, które wtryskiwane jest do komory spalania.
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej klasy przepływomierze, które zostały wyprodukowane w oparciu o najnowsze technologie. W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy przepływomierze zarówno dla cieczy niepalnych jak i łatwopalnych, zatem mogą być Państwo zupełnie pewni, że znajdą w naszej ofercie odpowiednie dla siebie urządzenie.
Wszystkie proponowane przez nas przepływomierze nadają się doskonale także do stosowania w przypadku znacznych prędkości przepływu cieci. Możliwy jest pomiar przepływu z zakresu: 15 l/min - 350 l/min. Stosunkowo niskie straty oraz wysoka dokładność przeprowadzanych pomiarów to atuty – tego mogą się Państwo spodziewać, zamawiając jedno z oferowanych w naszym sklepie urządzeń.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

(c)2013 Chemoogle S.C. ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ NIP: 7352858145

Sklep internetowy Shoper.pl