kontakt

Producenci

SANDPIPER

Zasilane sprężonym powietrzem pompy membranowe to urządzenia, za pomocą których można przetoczyć niemalże każdą substancję ciekłą. Proponowane przez nas pompy tego typu odznaczają się stabilną konstrukcją. Wszystkie wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu urządzenia te znajdują zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Pompy membranowe wykorzystywane są obecnie w oczyszczalniach wody, w szeroko pojętym przemyśle spożywczym, podczas obróbki powierzchni oraz do transportu różnych kwasów, alkoholi i odpadów chemicznych.  
W naszym asortymencie znajdą Państwo pompy membranowe od cenionych producentów (m.in. Sandpiper), które dysponują stosunkowo szerokim zakresem regulacji i zapewniają swoim użytkownikom płynne dozowanie cieczy. Niektóre z proponowanych urządzeń wyposażono również w funkcję zwolnionego ssania.
Urządzenia te odporne są na ciecze niebezpieczne, np. o działaniu korozyjnym lub ściernym. Naszych pomp membranowych można bez przeszkód używać również w przypadku cieczy zawierających cząstki stałe o średnicy kilku milimetrów.

Pompy membranowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Pompa membranowa SX Metallic E02/X02 Pompa membranowa SX Metallic E02/X02
Cena: 5 000,00 zł

pompa membranowa stal kwasoodporna 0-15 l/min

Pompa membranowa SX Metallic S05 Pompa membranowa SX Metallic S05
Cena: 5 000,00 zł

Pompa membranowa Sandpiper S05  0-60 l/min

Pompa membranowa SX Plastic PB1/4-A Pompa membranowa SX Plastic PB1/4-A
Cena: 899,00 zł
szt.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Sklep jest w trybie podglądu

(c)2013 Chemoogle S.C. ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ NIP: 7352858145

Sklep internetowy Shoper.pl